6,795,660 unikalne wizyty
Nawigacja
Odnośniki
podmiotowa strona BIP

Strona główna epuap

Nie wypalaj traw

Nie dla czadu

Powódź - ulotka

112

Fundusze pomocowe

Bezpieczne środowisko, Bezpieczny dom, Bezpieczny człowiek

www.termo.kujawy.psp.gov.pl

NFOS

http://www.wfosigw.torun.pl
WFOŚiGW w Toruniu

Kierowanie Ruchem drogowym.
W dniach 22-24 października 2008 roku Ośrodek Szkolenia w KW PSP w Toruniu razem z Komendą Powiatową PSP i Komendą Powiatową Policji w Mogilnie zorganizował szkolenie w zakresie kierowania ruchem drogowym.
ODDALI KREW
Na APEL o honorowe oddanie krwi uczestnicy szkolenia podstawowego strażaka jednostki ochrony przeciwpożarowej z Ośrodka Szkolenia w KW PSP w Toruniu odpowiedzieli pozytywnie. 23 października 2008 roku - 25 strażaków (słuchaczy) oddało krew (ponad 11 litrów) dla ratowania zdrowia synowej pracownika Komendy Wojewódzkiej PSP w Toruniu. Serdecznie dziękujemy.
RECERTYFIKACJA w KP PSP ŻNIN
20 października 2008 roku Ośrodek Szkolenia w KW PSP w Toruniu razem z KP PSP w Żninie przeprowadził egzamin sprawdzający (recertyfikacja) w zakresie pierwszej pomocy medycznej dla strażaków KP PSP w Żninie ..........
RECERTYFIKACJA w KP PSP Aleksandrów Kujawski
16 i 17 października 2008 roku Ośrodek Szkolenia w KW PSP w Toruniu razem z KP PSP w Aleksandrowie Kujawskim przeprowadził egzamin sprawdzający (recertyfikacja) w zakresie pierwszej pomocy medycznej dla strażaków KP PSP w Aleksandrowie Kujawskim.....
Spotkanie robocze w obiektach Utrzymania Autostrady A1 w Pelplinie.
W dniu 9 października br. w obiektach Obwodu Utrzymania Autostrady A1 w Pelplinie odbyło się spotkanie robocze, w którym uczestniczyli przedstawiciele Państwowej Straży Pożarnej, Gdańsk Transport Company SA oraz Skanska Infrastructure Development. Komendę Wojewódzką PSP w Toruniu reprezentowali: naczelnik wydziału operacyjnego mł. bryg. Dariusz Goźliński, zastępca naczelnika wydziału operacyjnego st. kpt. Marek Rusoń oraz koordynator medyczny PSP lek. Ewa Zmudzińska.
Ogłoszenie o naborze do KM PSP w Bydgoszczy
Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej w Bydgoszczy ogłasza nabór do służby w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Bydgoszczy na stanowiska młodszy ratownik oraz młodszy ratownik-kierowca.
Recertyfikacja strażaków KP PSP RADZIEJÓW
07 października 2008 roku Ośrodek Szkolenia w KW PSP w Toruniu razem z KP PSP w Radziejowie przeprowadził egzamin sprawdzający (recertyfikacja) w zakresie pierwszej pomocy medycznej dla strażaków KP PSP w Radziejowie.....
Trzydniowa narada pionu operacyjnego województwa kujawsko – pomorskiego
W dniach od 29 września do 1 października 2008 roku wydział operacyjny Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu zorganizował odprawę szkoleniową dla funkcjonariuszy pionu liniowego Komend Powiatowych i Miejskich województwa kujawsko – pomorskiego. W odprawie uczestniczyli dowódcy jednostek ratowniczo – gaśniczych oraz prowadzący sprawy operacyjne.
Funkcjonariusze Wydziału Operacyjnego doskonalą swoje umiejętności
Kolejni funkcjonariusze wydziału operacyjnego (i pozostałych) uczestniczyli w szkoleniu w zakresie doskonalenia techniki jazdy. Zajęcia prowadzili doświadczeni wykładowcy Toruńskiej Szkoły Jazdy.
Ćwiczenia praktyczne p.k. "WIKARYJKA 2008"
W dniu 2 października 2008 r. odbyły się ćwiczenia dla jednostek Kompanii Odwodowej Powiatu Włocławskiego oraz pozostałych jednostek Krajowego Systemu Ratowniczo - Gaśniczego nie wchodzących w struktury KOPW na obszarach leśnych Leśnictwa Wikaryjskiego.
Informacje o zdarzeniach
Kanał informacyjnyInstrukcja obsługi RSS

Rzecznicy prasowi

Na skróty
Rekrutacja do PSP
Przetargi
Informacja o składnikach majątku
Poprawa efektywności energetycznej
Wykaz rzeczoznawców ds. zabezpieczeń ppoż.
Związek Emerytów i Rencistów Pożarnictwa
Sport
Sport pożarniczy
Wyniki
Rekordy
Regulaminy
Plażowa piłka siatkowa
IV Grand Prix PPS
III Grand Prix PPS
II Grand Prix PPS
Konkursy
OTWP
Zawody TFA
TFA
Poczta
Poczta Kujawy
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Przetłumacz stronę